Gebruikershulpmiddelen

Site-hulpmiddelen


huren

Fiets huren in Amsterdam

We proberen de informatie zo actueel mogelijk te houden, maar kunnen niet instaan voor tussentijdse wijzigingen.

OV-fiets

Op de meeste NS-stations in Amsterdam zijn OV-fietsen te huur. Daarvoor is een abonnement nodig. Op vertoon daarvan kunt u op de verhuurlocaties een OV-fiets meenemen. Voor een abonnement op OV-fiets betaalt u per jaar € 10,00. Het huren van een OV-fiets voor 24 uur kost € 3,15.
Voor meer informatie: ov-fiets.nl


Verhuurpunten in Amsterdam

Alleen Bakfietsen

  • La Bicyclette - Akoleienstraat 7, 06-81501628
  • De Blauwe Duim - Van der Hoopstraat 49, 6868561 (bereikbaar tussen 18 en 19 uur)
  • Work Cycles - Veemarkt 150-A, 6897879 & Lijnbaansgracht 32B-hs, 020-5226000

Centrum

  • MacBike - Centraal Station-Westzijde, Stationsplein 5, ook OV-fietsen
  • MacBike - Waterlooplein 199, 4287005
  • MacBike - Oosterdokskade 149 ipv 151 -1, 8115110
  • MacBike - Weteringschans 4A (naast Paradiso), 5287688, ook bakfietsen - macbike
  • Holland Rent-a-Bike - Damrak 247, 6223207 - Holland-Rent-a-Bike
  • A-Bike Vondelpark - Tesselschadestraat 1E, 2181292 - A-Bike
  • A-Bike Dam square - Rokin 105, 2100165 - A-Bike
  • Orange Bike - Singel 233, 5289990 - orangebike
  • Fietsconsult - Utrechtsedwarsstraat 105, 3300200 - fietsconsult
  • Bulldog Rent-a-Bike - OudeZijds Voorburgwal 216, 4217068 - the bulldog
  • Black Bikes - Nieuwezijds Voorburgwal 46, 3205055 - blackbikes
  • All-in-one - Nieuwezijds Voorburgwal 53, 4897566
  • Damstraat Rent-a-Bike - Pieter Jacobszdwarsstraat 11 (zijstraat Damstraat), 6255029, ook bakfietsen - damstraat
  • Dam Bike - Nes 26, 6207371
  • Bike City - Bloemgracht 70, 6263721, ook bakfietsen - bikecity
  • Amstel Bike - Westermarkt 5a, 6204096 - amstelbikes
  • Frederic Rent-a-Bike - Brouwersgracht 78, 6245509 - frederic
  • NS-station - Centraal Stationsplein 1 en 33, 6253845 en 6248391 - macbike
  • De Baron Fietsen & DutchBike Amsterdam, Overtoom 45, 6833369 - DutchBike
  • Bob Orange Bicycles - Weteringschans 195, 4218754 - boborange
  • Het Fietsje - Kerkstraat 277, 6260773
  • Mike's Bike Tours - Kerkstraat 134 , 6227970 - mikesbiketours
  • Gerbo Rijwielhuis - Marnixbad, Marnixplein 1 , 5246017
  • Star Bikes - De Ruyterkade 127, 6203215 - starbikes

Noord

  • Beekhoven Tweewielercentrum - Draaierweg 16, 6317120 - beekhovenbikes
  • Jantje’s Fietsverhuur - Nieuwendammerdijk 215, 6329496
  • Camping Zeeburg - Zuider IJdijk 44, 020-6655426 - campingzeeburg

Oost

  • Rijwielservice Weesperplein - Spinozastraat 2, 020-6262480 - Webfietsen.nl
  • NS-station Muiderpoort - Oosterspoorplein, 020-6923439
  • NS-station Amstel - Julianaplein 1, 020-6923584

West

  • MacBike - Overtoom 45, 6833369
  • De Amsterdamse Fietswinkel, Postjesweg 106 (hoek Hoofdweg), 020-7371185 - AmsterdamseFietswinkel
  • Beter Fietsen, Zaanstraat 148-149, 020-6817555 - BeterFietsen
  • NS-station Sloterdijk, Radarweg 101, 020-6848409

Zuid

  • De Stadsfiets - Ceintuurbaan 354, 020-6766006
  • De Stadsfiets - Wibautstraat 82, 4682682
  • A'damse Bos Verhuur - Amstelveenseweg 888, 020-6445473 - amsterdamsebos
  • NS-station RAI- YellowBike - yellowbike

Zuid-Oost

  • HACO, bij NS-station Bijlmer - Hoekenrode 20, 020-6967880 - marcbikeshop


huren.txt · Laatst gewijzigd: 2019/10/27 08:45 (Externe bewerking)